Nové servisní vozidlo ThermoWhite

Flotila MobilMixů (plněautomatické míchací linky na ThermoWhite) vyžaduje průběžný servis, proto nově posíláme servisní vozidlo. Servis provádíme napříč Česko, Slovenskem a Polskem.

ThermoWhite ® v zateplené podlaze rodinného domu

Dům, o kterém je řeč, stojí v Třešti, kde je součástí uliční zástavby rodinných i bytových domů. Nyní prochází rekonstrukcí, jejíž součástí je i silná tepelná izolace podlahy, kterou bylo nutné realizovat rychle. A to se povedlo především s pomocí takzvaného vylévaného polystyrenu, jenž vytváří vodorovnou, homogenní a bezespárou tepelněizolační vrstvu, pochůznou za 48 hodin při splnění podmínek pro správné zrání.

ThermoWhite flotila roste

V České republice jíž od července 2020 je výrobní proces izolantu ThermoWhite řízen průmyslovým počítačem zcela automaticky.

tekutá tepelná izolace Thermowhite

ThermoWhite. Tekutá tepelná izolace s výjimečnou přidanou hodnotou

Výjimečnost této izolace nespočívá jen v systémovém využívání čistých odřezků a zbytků po zateplování fasád, podlah a střech deskami EPS. Tato technologie navíc nabízí i lepší tepelně izolační účinnost při menší spotřebě izolačního materiálu. To plyne z úplné „celistvosti“ jejího provedení bez mezer a spár. Jinou předností je mimořádná rychlost a přesnost realizace.