Rodinné domy Lysolaje. Zdravé bydlení, architektura, příroda a velkoměsto.

Lysolaje jsou městskou čtvrtí, katastrálním územím a od 24. 11. 1990 pod názvem Praha-Lysolaje i městskou částí na severu Prahy. Její výjimečnost umocňuje kopcovitý terén s lesní a luční vegetací, který ze tří stran zabíhá do jeho intravilánu nebo jej obklopuje. To sice ztěžuje zakládání a výstavbu domů včetně infrastruktury, ale nikoli chuť zde bydlet.

Zcela nový přírustek do naší flotily

Úspora energií pomocí správně zvolené tepelné izolace by měla zajímat každého, kdo realizuje střechy, bazény a podlahy. Realizační firmy izolují tepelnou izolací ThermoWhite, tímto krokem šetří investorovi peníze i čas. …

Hotel InterContinental v Praze – historie a současnost

Hotel InterContinental, jenž v pražské architektuře představuje jeden z klenotů tehdy populárního brutalismu, prochází kompletní rekonstrukcí. Ta probíhá pod taktovkou Metrostavu, jeho subdodavatelů a s pomocí současných kvalitních stavebních materiálů. Pojďme společně poodkrýt zajímavou historii stavby a podívat se na její současnou rekonstrukci.

Nové servisní vozidlo ThermoWhite

Flotila MobilMixů (plněautomatické míchací linky na ThermoWhite) vyžaduje průběžný servis, proto nově posíláme servisní vozidlo. Servis provádíme napříč Česko, Slovenskem a Polskem.

ThermoWhite ® v zateplené podlaze rodinného domu

Dům, o kterém je řeč, stojí v Třešti, kde je součástí uliční zástavby rodinných i bytových domů. Nyní prochází rekonstrukcí, jejíž součástí je i silná tepelná izolace podlahy, kterou bylo nutné realizovat rychle. A to se povedlo především s pomocí takzvaného vylévaného polystyrenu, jenž vytváří vodorovnou, homogenní a bezespárou tepelněizolační vrstvu, pochůznou za 48 hodin při splnění podmínek pro správné zrání.