Inovativní řešení vašich podlah!

Systémové řešení ThermoWhite a Baumit

Spojení nové technologie izolací ThermoWhite a podlahových potěrů Baumit Alpha přináší investorovi i zhotoviteli systémové řešení pro podlahy. Mezi největší benefity těchto podlahových skladeb patří rychlost zhotovení, nižší pracnost, snížená spotřeba materiálu a také široká oblast použití. Výsledkem je dokonale rovinná podlaha bez tepelných mostů

Podlahový izolační systém ThermoWhite

ThermoWhite® systém nabízí jedinečnou alternativu k polystyrenovým deskám. Pochází z Rakouska, kde je jeho využití ve stavebnictví již standardem a synonymem pro kvalitu, eleganci a ekologický přístup. Je prověřený více něž 20-ti letou praxí v mnoha evropských zemích. Jedná se o takzvaný tekutý či vylévaný polystyren, tedy homogenní polystyrenovou izolační vrstvu, která přináší nespočet výhod.

Lité potěry Baumit Alpha

Lité potěry Baumit Alpha jsou díky svým samonivelačním vlastnostem ideální podklad pro všechny druhy nášlapných vrstev. Jejich název Alpha je odvozen od použitého pojiva, alfa-půlhydrátu, které eliminuje proces smrštění. Potěry jsou rychleji pochozí a není nutné je brousit před pokládkou nášlapné vrstvy. Minimum dilatací a strojní zpracování urychlí práce na stavbě, ideální volba pro systémy podlahového vytápění.